Film

Jesteśmy pewni, że dobrze wykonany film jest więcej wart niż setki słów, zdjęć, tabelek, czy opisów. Masz świetny produkt, czy usługę - po prostu pokaż to! Możesz pozyskać nowych klientów, ułatwić sprzedaż produktów, zwrócić uwagę na ich funkcjonalność, czy lepszą rozpoznawalność.
Bądź o krok przed konkurencją!

Oferujemy kompleksową realizację zamówień:

  • przygotowanie scenariusza, tekstów lektorskich
  • usługi operatorskie – również wynajem operatorów
  • nagrania wielokamerowe
  • oświetlenie filmowe – dowolna konfiguracja na potrzeby klienta
  • montaż
  • muzyka – komponowana na potrzeby produkcji lub z banku utworów
  • lektorzy (w tym także native speakerzy) – nagrania w profesjonalnym studiu
  • obróbka dźwięku
  • aktorzy i statyści do nagrań
  • nagrania z drona

Skontaktuj się z nami

Film promocyjny/ reklamowy

Szczególnie w dobie Internetu - film to doskonały sposób na zaprezentowania Twojego produktu lub usługi. W krótkiej formie przedstaw przyszłemu klientowi, co oferujesz i ułatw podjęcie decyzji zakupowej. My zadbamy o uwydatnienie zalet. Mamy do tego wiele narzędzi: obraz, dźwięk/ muzykę, a także animację, tekst, lektora itd.

Film korporacyjny

Twój przyszły partner biznesowy, czy klient w krótkim filmie może poznać Twoją firmę od środka. Zapewne masz czym się pochwalić. Pokaż jak pracuje załoga, kto nią zarządza, jak przebiegają procesy wewnątrz przedsiębiorstwa, może masz nowoczesne urządzenia, przestrzenie, w których powstaje Wasza historia. To najlepsza forma kreowania wizerunku firmy. Zaprezentuj się od jak najlepszej strony!

Teledysk

Użytkownicy You Tube, czy mediów społecznościowych czekają, by zobaczyć Twoją muzykę.  Razem stworzymy koncepcje scenariusza. W zależności od pomysłu zaprosimy do współpracy scenografa, choreografa, wizażystkę itd. A może chcesz nagrać live act? Promuj swój zespół z nami.

Video do Internetu

Potrzebujesz filmu do publikacji na You Tube, Instagram, czy jako reklamę na Facebooku? Każdy z nich wymaga dopasowania do platformy, na jakiej będzie publikowany. Zwykle urządzeniem, na którym odtworzy się Twoje video będzie smartfon. Będziesz miał chwilę, by zainteresować odbiorcę, żeby nie przeskoczył do następnego filmu. My pomożemy by obejrzał film do końca i został Twoim klientem. 

Film produktowy

Spraw by Twój produkt został gwiazdą filmową. Przypudrujemy, pięknie oświetlimy, zadbamy o scenografię, dodamy muzykę, infografikę lub lektora. Jeśli trzeba wytłumaczymy złożoności animacją. Klient nie będzie miał wątpliwości, kto jest najlepszy.Pokazemy najważniejsze cechy, funkcjonalność, korzyści z zakupu.

Relacja z wydarzenia / eventu

Organizujesz wydarzenie i chcesz pochwalić się nią światu lub zaprosić na kolejną edycję? Ustal z nami co w szczególności chcesz pokazać, a my zadbamy by zrobić to w jak najatrakcyjniejszy sposób. Zaprzęgniemy do tego naszego gimbala, kran, jeśli będzie trzeba drona, czy sprzęt audio. Później dodamy efektowny montaż, animowane intro lub outro, a wszystko okrasimy dobrym podkładem muzycznym.  Zapraszamy organizatorów imprez firmowych, sportowych, kulturalnych, konferencji, koncertów i wielu innych.

Film instruktażowy

Kto lubi czytać instrukcje? W szczególności, jeśli dotyczą produktu, którego użytkowanie nie jest łatwe do opisania za pomocą słów. Może Twój potencjalny klient waha się przed zakupem, bo nie wiem .czy posługiwanie się Twoim produktem nie będzie problematyczne. Pokaż krok po kroku jak z niego korzystać. Spraw by było to łatwe. Głos instruktora, tekst, infografiki lub lektora na pewno w tym pomogą. 

Viral

Krótkie video czy animacja publikowana w w Internecie, w tym przede wszystkim w mediach społecznościowych, która przyciągnie wzrok  i zachęci do obejrzenia, a następnie do udostępnienia dalej. Taki film jak wirus powinien zarażać kolejnych i automatycznie zwiększać zasięg informacji, którą w tej krótkiej formie chcesz przekazać.

Spot TV

Jak zapewne wiesz, czas na antenie jest bardzo kosztowny. Spot TV zwykle trwa 30 sekund. W tym czasie musisz przekazać wszystko, co w briefie opisał dział marketingu. Muzyka, głos lektora, czy wizerunek aktora musi mieć określone pole eksploatacji, czas publikacji. Video i dźwięk musi być dostosowany do standardów telewizji. Biorąc pod uwagę czas do ceny to zwykle najbardziej kosztowna forma video.

Film rekrutacyjny

W dobie rynku pracownika, to często Ty musisz zabiegać o to, by to właśnie do Ciebie trafił poszukiwany profesjonalista. Pozwól bliżej poznać swoją firmę, zachęć do aplikowania na stanowisko w Twoim przedsiębiorstwie. Ustalimy kogo szukasz i czym go chcesz zachęcić. A my już przekujemy to w scenariusz, a następnie film.

Film wizerunkowy

Kreuj wizerunek swojej firmy. Spraw by Twoja marka umacniała się w świadomości klientów. W takim filmie zwracamy uwagę na informacje, które nie dotyczą bezpośrednio Twoich produktów. Stawiasz na ekologię? Angażujesz się w akcje społeczne? A może jakieś konkretne wartości są Tobie bliskie? Zaprezentuj je za pomocą filmu.

Film szkoleniowy

Przede wszystkim w czasie pandemii wzrosło drastycznie zapotrzebowanie na materiały szkoleniowe dostępne online. Są łatwo dostępne dla potencjalnego odbiorcy. Są też łatwiejsze w sprzedaży, bo nie wymuszają określania konkretnego terminu, organizacji pomieszczenia, czy zebrania wskazanej grupy uczestników. Filmy tego typu nie wyprą szkoleń bezpośrednich, ale są dla nich bardzo atrakcyjną alternatywą - w dzisiejszych czasach szczególnie.

Animacja 2D / 3D

Może być elementem produkcji video lub oddzielną realizacją. Zwykle stanowi początkową lub końcową sekwencję w Twoim filmie, gdzie pojawi się Twoje logo, dane teleadresowe, hasło reklamowe, czy podstawowe informacje o produkcie. 

Dron

Ponoć z góry widok jest lepszy. Przy niektórych produkcjach, czy konkretnych ujęciach bez drona się nie obejdzie. Efektownie i efektywnie. A wszystko sfilmowane jednym z najlepszych na rynku dronów - Autel EVO II Pro z dużą matrycą, która zapewnia wysokiej jakości obraz, z niskim poziomem szumów oraz dużym zakresem tonalnym. Nasi piloci mają świadectwa kwalifikacji obsługi bezzałogowych statków powietrznych UAVO.

Film wysokiej jakości do rozdzielczości 6K? Slow motion, czyli video w zwolnionym tempie? A może film poklatkowy/ hyperlapse? To wszystko nasz dron potrafi, a my mu w tym odpowiednio pomagamy.

Skontaktuj się z nami

Film z drona

Potrzebujesz niecodziennej perspektywy? Video z lotu ptaka pomoże pokazać rozmiar Twojej inwestycji, czy eventu, halę produkcyjną, krajobraz lub ujęcia z drogi jaką pokonuje Twój produkt do klienta. Możemy filmować także wewnątrz wysokich obiektów. Sky is the limit! 

Zdjęcia z drona

Dziś każdy kto ma smartfona może być fotografem, który zalewa media społecznościowe zdjęciami. Niewielu z nich jednak ma drona. Wyróżnij się fotografią z lotu ptaka. Zapewniamy wysoką rozdzielczość oraz jakość. Zdjęcia zapisywane w surowym formacie RAW ulepszymy w procesie postprodukcji.

 

Timelapse

Film poklatkowy złożony ze serii zdjęć wykonywanych w określonym odstępie czasu. Po zmontowaniu wygląda jak film w przyśpieszonym tempie. Efektowny, do kreatywnego zastosowania. Ponieważ materiałem źródłowy są zdjęcia, to na wejściu mamy materiał o większej rozdzielczości oraz możliwości postprodukcji. 

Foto

Jeśli potrzebujesz także zdjęć do promocji swojej firmy to dobrze trafiłeś. Nieważne czy mają się one znaleźć w katalogu, na stronie www, czy w mediach społecznościowych, czy mamy je wykonać u siebie w studiu, czy w Twojej firmie. Łapiemy chwile i zapisujemy je w kadrze.

Skontaktuj się z nami

Zdjęcia biznesowe

Masz świetny produkt czy usługę, które sprzedajesz na odległość? Przyszły klient chętnie sprawdzi, kto za tym wszystkim stoi. Zdjęcie prezesa, kierownika działu, pracownika, choćby obsługującego infolinię pomoże budować wizerunek firmy. Zdecydowanie przyjemniej jest robić interesy z kimś, komu dobrze z oczu patrzy. Zapraszamy do naszego studia, gdzie dobierzemy odpowiednie oświetlenie, modyfikatory światła, tło. Możemy też zabrać je do Twojej firmy, jeśli potrzebujesz zdjęcia z biura, czy stanowiska pracy.

Zdjęcia produktowe

Bez nich nie sprzedasz nic na odległość. Nieważne czy platformą sprzedażową są strony w Internecie, czy katalog produktów - klient musi widzieć co kupuje. To co sprzedajesz odpowiednio oświetlimy, zadbamy o tło, odpowiednio obrobimy w programie graficznym i prześlemy w kilku formatach do druku, czy publikacji iw Internecie. Możesz dostarczyć swoje produkty do naszego studia fotograficznego lub my tło i lampy błyskowej przeniesiemy do Twojej firmy.

Zdjęcia reportażowe

Twoje wydarzenie zasługuje na to by pokazać je światu. Zapewne masz stronę WWW, czy konto w mediach społecznościowych. Określ na co przede wszystkim obiektyw ma zwrócić uwagę, a my zajmiemy się resztą. Jeśli będzie trzeba to nasz zestaw reportażowy wzbogacimy o lampy błyskowe.